Garage Okřínek

Společnost GARAGE OKRINEK je nově vzniklá společnost zabývající se opravami a renovacemi vozidel s důrazem na historická vozidla, jejich obchodem a správou (udržování, vystavování, parkování atd.) respektive jejich pronajímáním

Svatby

Výjimečný den si zaslouží výjimečné auto. Vyberte si auto vhodné pro vaši svatbu, aby vám slušelo.

Čtěte více

Čtyřkolky

Oblíbeným doplněním různých akcí je jízda na terénní čtyřkolce. Jsme připravení vám poskytnout full servis s těmito stroji.

Terénní auta

Terénní auta jsou stále přitažlivá a málokdo měl možnost se svézt v opravdovém terénu. Toto vám s našimi stroji nabízíme.

Doprava

Nabízíme dopravu osob nebo materiálu. K dispozici máme dvě osmimístné dodávky a zaplachtovaný valníček s dlouhou korbou.

Renovace

Renovace vozidel je náš koníček, který nás provází řadu let. Spolupracujeme se špičkou voboru, strojům se věnujeme celým srdcem.

O nás

GARAGE OKRINEK s.r.o. je nově vzniklá společnost, která se zabývá motorovými vozidly s důrazem na historické stroje. Nejviditelnější činností je pronájem vozidel na svatby, filmování a různé eventy. K tomu používáme stroje naše vlastní i našich partnerů.

Kde působíme

Společnost má sídlo v Praze. Působnost v Praze a okolí Po domluvě a příplatku všude (s odvozem)

Rezervujte si termín

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat,